EMPOWERINGEFT@EU MULTIPLIER EVENEMENTEN:

Gedurende de maand oktober (?) heeft ons team verschillende Multiplier Seminars georganiseerd, waarbij het traject en de resultaten van de projecten werden gedeeld met de internationale academische/wetenschappelijke gemeenschap.

Madrid, Spanje 
Op 4 oktober organiseerde ons teamlid Rafael Jodar Anchía aan de Universiteit van Comillas de verspreidingsconferentie van ons project, waar hij enkele inzichten deelde over hoe een rijke toekomst voor EFT-beoefening, supervisie en training kan worden bevorderd. 
Porto, Portugal 
Op 28 oktober organiseerde de Portugese Vereniging voor Emotion-Focused Therapy (SPTFE) het laatste seminar van het EmpoweringEFT@EU-project aan de Universiteit van Maia, waar veel partners de verschillende resultaten en vooruitzichten voor de toekomst van het project bespraken. 
Gelsenkirchen, Germany 
On September 23rd, in University of ???, team partners Lars Auszra and Imke Herrmann presented the project’s goals and outputs to the academic comunity. 
Glasgow (Schotland) 
On October 23rd, the EmpoweringEFT@EU project was presented and discussed with many EFT enthusiasts, where some insights and experiences were shared by the audience.